Hakkımızda

Moda dünyasındaki yeni trendleri, en moda renkler ve heyecan verici tasarımlar ile birleştirerek, dünyadaki stil sahibi kadınlara hitap ediyoruz.

Bayan giyim modasına yeni bir anlayış ve ivme getirebilmek amacı ile 2009 yılında faaliyetlerine başlayan İkoll; Genç, yenilikçi, özgün ve şık çizgisi ile kısa zamanda stil sahibi kadınların dolaplarında yerini aldı. Bu iddialı çıkışını kaliteli üretim sistemlerine yaptığı yatırımlar ile de destekleyerek sektördeki payını giderek arttırmakta ve Türkiye’nin en tanınan kadın giyim markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

 

Moda dünyasındaki yeni trendleri, en moda renkler ve heyecan verici tasarımlar ile birleştirerek, tüm dünyadaki stil sahibi kadınlara hitap etmektedir. Odağını memnun müşteri olarak belirleyen İkoll, tüm yatırımlarını bu doğrultuda devam ettirmektedir.

 

Son teknoloji ile donatılmış alt yapısı ve ar-ge ekibi ile dünya modasının üst düzey standartlarını yakalamıştır. Yakalanan kalitenin sürekli olması için toptan kalite yönetim sistemine ciddi yatırımlar yapılmış ve bu konudaki çalışmalar hala kararlılıkla sürdürülmektedir